o nas


EFEKTYWNOŚĆ | EKOLOGIA | EKONOMIA
Trzy filary, które od samego początku towarzyszą twórcom GRUPY PETROL ENERGY. 

Dominujące w gamie naszych produktów dodatki do wszelkiego rodzaju paliw wspomagają i udoskonalają proces spalania, co znacząco wpływa na jego wydajność, redukcję emisji szkodliwych substancji, a także na oszczędność - w postaci zmniejszenia zużycia paliwa, ale też poprzez utrzymanie lepszej kondycji eksploatowanego sprzętu (silników, systemów grzewczych, etc.) i wydłużenie jego trwałości. 


Więcej niż sprzedaż


Nasza grupa ma swoje siedziby w Polsce, w Czechach, w Niemczech, w Rumunii i we Francji, gdzie dystrybuowane przez nas produkty znajdują swoich odbiorców i entuzjastów. Ale nasza troska o dobrą energię sięga znacznie dalej niż uszlachetnianie procesów spalania: angażujemy się także w rozwój technologii związanych z przetwarzaniem odpadów oraz pro-ekologiczne programy badawcze.

W naszej filozofii kultura zajmuje szczególne miejsce. Jesteśmy zaszczyceni, że w 2014 roku mogliśmy wspierać działalność wystawienniczą Muzeum w Galerii Plenerowej w Łazienkach Królewskich.

Muzeum Łazienki Królewski
Z dumą śledziliśmy także wyścigi ADAC Formel Masters w sezonie 2014, w którym wspieraliśmy talent jednego z zawodników - młodego szwajcarskiego kierowcy Ralpha Boschunga, z którym przez cały sezon dzieliliśmy sportowe emocje.

Ralph Boschung


Energię czerpiemy nie tylko z emocji płynących ze sportów motorowych. W sezonach 2013/14 i 2014/15 kibicowaliśmy piłkarzom ręcznym grającym w barwach klubu Petrol Energy Gwardia Opole. 

Gwardia Opole